Naše škola neni ve Vašem městě

Jak probíhají tréninky

Ve školách sítě "Junior" se věnujeme všem částem tréninku,
jelikož i nejmenší detaily hrají velkou roli ve výcviku mladých fotbalistů.

Aby se rodiče mohli připravit na tréninky, předem jim povíme vše o tom, jak tréninky probíhají.

Hlavní je mít zájem

Nejdůležitějším úkolem pro nás je provádět tréninky tak, aby dítě vyběhlo pokaždé štastné.

Abychom toho dosáhli, používáme speciální metodiky.

Podrobněji

Dostatečně se věnovat
Každému žákovi.

Dostatečně se věnovat
Každému žákovi.

Jelikož je pro nás důležité, aby každému žákovi byla věnována pozornost, na každého trenéra připadá nejvíce 8 žáků.

Kromě toho je každý žák neustále pod dohledem trenéra či pomocníka, čímž se snižuje riziko úrazu a udržuje se disciplína.

Pro větší efektivitu tréninku je nutné, aby se žáci předem připravili. Žáci chodí na tréninky včas, převlíkají se a následně je vítá administrátor a trenér. Tréninky začínají přesně ve stanovený čas.

Doba trvání tréninku u
různých skupin záleží na věku dětí a
radách specialistů.
Každý trénink je složen z několika
částí: rozcvička, hlavní část, hra
a opět rozcvička.

Správný pitný režim
během tréninku je taky důležitou součástí výcviku, díky které se
snižuje únava a
zlepšuje se výkon. Je nezbytné
vyrovnat vodní bilanci
ještě před pocitem žízně. Proto během
tréninků ve FŠ Junior
jsou krátké přestávky na to, aby se žáci napili.

*Z rekomendací Eduarda Bezuglova

Dotazy rodičů

Fotbal, stejně jako i jiné druhy sportu a aktivit, může mít za následky i menší úrazy či trauma. Riskantnější jsou ale traumata způsobená systematickými chybami během tréninku. Proto jsou naše metodiky rozpracovány pouze specialisty Vysoké školy fyzické kultury a sportu Lesgaft, zahrnují pouze bezpečné cviky, které jsou určeny pro určité věkové kategorie a naši trenéři konzultují se zkušenými specialisty, jako je například hlavní lékař Ruské Fotbalováé reprezentace Eduard Bezuglov.

Před začátkem práce absolvují všichni trenéři kurz první pomoci a během tréninku má u sebe administrátor lékarničku. Naší prioritou je zdraví a bezpečí Vašeho dítětě. Tréninkový proces je stanoven tak, aby nedošlo k žádným úrazům a nehodám.

Každá škola má vlastní rozvrh tréninků. Můžete to zjistit ve škole, zavolejte nám zdarma na telefonní číslo +420-228-885-518 nebo můžete zanechat vzkaz na stránkách. Když Vaše dítě začne chodit na tréninky, budete mít přístup do své osobní schránky, kde bude dostupný rozvrh.

V síti Fotbalováých škol "Junior" je přes 1000 trenérů, které vždy absolvují přípravný kurz. Informaci o trenérech na své škole můžete zjistit v oddílů "Trenéři".

Aby se Vašemu dítěti líbil fotbal, je důležité mít správné a vhodné oblečení. Doporučujeme rodičům si vybírat lehkou, propustnou obuv, bez podpatků, a taky šortky a tričko, které nepřiléhá. Kromě toho si můžou rodiče objednat dres školy "Junior", kde si můžou vybrat číslo a podobu příjmení, které se natisknou na tričko. Objednávku můžete provést v našem obchodě.

V závislosti na tom, kde se konají tréninky, mohou rodiče přijít a sami pozorovat úspěchy svých dětí. Po skončení tréninku se mohou rodiče obrátit na trenéra s jakýmkoliv dotazem.

Ano, může. Podrobněji v oddělení "Turnaje". «Turnaje».